Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Poleasingowe samochody dostawcze z atrakcyjnymi formami finansowania

24 sierpnia 2022 Poleasingowe samochody

Chcesz rozwijać swoją firmę, ale brakuje ci oszczędności? Jednym z niemałych wydatków na początku jest zdecydowanie zakup samochodu. W zależności od rodzaju działalności, niezbędne są oczywiście inne modele. Ogromną popularnością cieszą się dziś samochody dostawcze. W tym artykule przybliżymy najkorzystniejsze formy finansowania z których warto skorzystać.

Najlepszy wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

Finansowania samochodów poleasingowych dokonuje się często na zasadzie najmu długoterminowego. Bez ukrytych kosztów, płacisz comiesięczne niskie koszty najmu. MAN FS zadbał o każdy aspekt a w umowie którą podpiszesz, nie znajdziesz nic co byłoby niejasne. W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz również zadać konsultantowi nurtujące cię pytania. Ustalona rata zawiera również podatek drogowy, pakiet serwisowy,ubezpieczenie oraz całość kosztów rejestracji. Nie musisz więc już martwić się o te aspekty. Możesz dokładnie zaplanować swój budżet, ile wszystko będzie cię kosztować.

Najlepsze opcje finansowania dostosowane do twoich możliwości

Samochody dostawcze poleasingowe mogą naprawdę ułatwić funkcjonowanie twojej firmy.  Używany pojazd możesz sfinansować z MAN FS wybierając jeden z trzech produktów. 

Najem długoterminowy

Modele samochodów nie przekraczają 5 lat, finansowanie trwa 1,2 lub 3 lata a opłata wstępna wynosi 0 zł. Kończąc umowę, jesteś zobowiązany do zwrotu pojazdu. Warto również wspomnieć, że w cenie raty ujęte jest również ubezpieczenie komunikacyjne.

Leasing operacyjny

Na leasing możemy wziąć modele które nie mają więcej niż 8 lat. Finansowanie odbywa się tutaj nawet do 5 lat. Z kolei opłata wstępna wynosi do 45% wartości pojazdu. Po zakończeniu umowy, możesz zwrócić pojazd do salonu lub spłacić pozostałą część i go wykupić. W kwestii ubezpieczenia masz do wyboru 2 opcje – płatne w ratach lub przy jednorazowej opłacie.

Kredyt

Równie popularny jest również sam kredyt/ Finansowany jest on do 5 lat. Użytkownik zobowiązany jest do opłaty wstępnej, nieprzekraczającej 0-50% wartości pojazdu. Co do ubezpieczenia, obowiązkowe jest VWSU w racie lub płatne jednorazowo.

Zacznij swoją przygodę z MAN FS już teraz!

Zastanawiasz się jak zacząć przygodę z finansowaniem pojazdu? Na początku wystarczy że wypełnisz formularz a w kolejnym kroku zadzwoni do ciebie przedstawiciel. Ustalisz warunki umowy, następnie podpiszesz umowę i odbierzesz pojazd. Całość procesu przebiega zawsze szybko i sprawnie. Pytaj w razie wątpliwości, jeżeli cokolwiek wydaje ci się niepewne. Samochody dostawcze poleasingowe już nie mogą się na ciebie doczekać!

Redakcja magicznakartka.pl

Uczymy o o rzeczach dnia codziennego!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Nowoczesny świat inwestycji
Rozwiązania finansowanie
Poleasingowe samochody

Jesteś zainteresowany reklamą?

Poleasingowe samochody